Hikayemiz & Kilometre Taşlarımız

cfa-fligran2
2000 yılında Timur Güven tarafından kurulduk. Geçen 17 yıllık süre boyunca “ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden çalıştığımızı” rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii, bu kadar yüksek motivasyonla çalışmanın kulağa pek de kolay gelmediğinin farkındayız; ki müşterilerimizle kurduğumuz uzun sureli iş ortaklıklarının bunun bir kanıtı olduğuna inanıyoruz.

Dile kolay, 14 yıl…

7 yıl gibi süre boyunca global markalarla çalışıyor olmak için mükemmelden bir tık daha fazlasını yapmanız gerekiyor. İşte biz tam da bu mottoyu sahiplendik; ve tüm müşterilerimize ‘mükemmelden bir tık fazlasını’ sunabilmek için çalışıyoruz. Bu noktada da en güçlü kasımızın ekibimiz olduğuna inanıyoruz. Üretken ve yaratıcı bir ekip kurmak ve bu ekibi kurduktan sonra sürekliliğini devam ettirebilmek bizim için oldukça önemli.

Sadece fikir ürettiğimiz sürece VAR olabileceğimizin ve büyüklüğümüzü koruyabileceğimizin farkındayız. Fikir yaratım sürecinde müşterilerimizin hedef ve ihtiyaçlarına odaklanarak düşünmemiz bizim Türkiye’deki bir açığı da fark etmemizi sağladı ve bu sayede Türkiye’de reklam ihracatı yapan ilk reklam ajansı olduk. Sınırlarını Türkiye dışına taşımak isteyen markalara pazarlama hizmeti veren ajansımız bu gün 17 farklı ülke için 5 farklı dilde reklam hizmeti üretebilen bir yapıya ulaştı. 2015 yılı ikinci yarısından itibaren, İstanbul’da 40 ve İran’da 35 kişilik, her biri alanında uzman ekiplerimizle 25 farklı marka için çalışıyoruz.